Catering świąteczny

Zbliżają się najpiękniejsze święta Wigilia i Boże Narodzenie, to magiczny czas, kiedy możemy zatrzymać się na chwilę i spędzić czas z Najbliższymi. To także doskonały moment na organizację wigilijnych spotkań firmowych w naszym nowo otwarty lokalu w Warszawie Bistro – Figa przy ul. Sobieskiego 74/78 . Staramy się, aby nasze imprezy stanowiły wspaniałą okazję, aby usiąść do wspólnego stołu, dzieląc się świątecznym nastrojem z rodziną, przyjaciółmi, czy współpracownikami. W naszym lokalu przygotujemy dla Państwa uroczystość zgodną z oczekiwaniami – od 10 do 50 osób maximum, dbając o każdy detal uroczystości. Aby podkreślić podniosły i uroczysty charakter każdego spotkania wigilijnego proponujemy menu, oparte o tradycyjne świąteczno – wigilijne dania kuchni polskiej. Nie zabraknie w nich tradycyjnego wigilijnego karpia, pierogów, wigilijnej kapusty z grzybami, kompotu z suszu, czy wigilijnych słodkości. W trakcie wigilii firmowej zapewniamy świąteczny wystrój restauracji, jak również  dźwięk najpiękniejszych polskich kolęd.

Catering wigilijny / świąteczny to oferta skierowana do firm, instytucji oraz klientów indywidualnych. Nasza oferta wigilijna / świąteczna to smaczne przystawki, zupy, dania główne oraz desery przygotowane według tradycyjnych polskich przepisów.

Nasza oferta to bogate menu, w którym znajdziesz tradycyjne wigilijne dania oraz typowe potrawy świąteczne: tradycyjna grzybowa z łazankami, barszcz czerwony z uszkami, karp po żydowsku czy pierogi z kapustą i grzybami.  Uzupełnieniem cateringu wigilijnego są znakomite ciasta i desery własnego wyrobu: kutia, makowiec, piernik, keks oraz świąteczny sernik, a także kompot z suszu.

W sprawie oferty świątecznej prosimy o kontakt telefoniczny 575-355-976